SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Rozprávkový chodník škriatka Mikluša

V rámci podpory turistiky na Slovensku práve v týchto časoch sme spustili s bloggerom Radkom Hoppeyom projekt – Spoznaj Slovensko reálne aj virtuálne.

Chodí po Slovensku a dáva tipy na turistiku. Objavuje a propaguje miesta známe aj menej známe. Chceme tak podporiť domáci turistický ruch.

Vo výbere máme aj propagáciu Rozprávkového chodníka v Miklušovciach. Článok bude zverejňovaný v lete tu.

Ponúkame vám niekoľko webov, ktoré dané miesto pekne komentujú.

Rozprávkový chodník Miklušovce

Áno, aj takýmto úžasným spôsobom sa dá u detí vzbudiť záujem o prírodu. Rozprávkový chodník škriatka Mikluša vás prevedie čarokrásnym lesom. Táto časť Slovenska si priam pýta vlastnú doménu, alebo aspoň virtuálnu prehliadku. No i napriek tomu sa o chodníčku dá na internete dozvedieť dosť.  Na stránke https://www.regionsaris.sk/kam-ist/presov-a-okolie/miklusovce-a-rozpravkovy-chodnik-skriatka-miklusa nás zaujali predovšetkým pestré fotografie dokumentujúce rozprávkové prvky tejto atrakcie. Na tomto webe sa rodičia dozvedia všetko potrebné, čo pred odchodom na „túru“ s deťmi potrebujú vedieť – dĺžku trasy, náročnosť terénu, trasu aj odporúčania na ďalšie okolité krásy. Pre každý prípad sú k dispozícii aj kontaktné údaje na obec.

Rozprávkový chodník škriatka Mikluša 2021